В Олександрійській лікарні встановили ангіографічне обладнання

1
187

В міській лікарні Олександрії відкрили сучасну катетеризаційну лабораторію, призначену для надання високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями.

Інформують Новини на Соборній з посиланням на сторінку Сучасна Олександрія.

Лабораторія забезпечена сучасним агіографічним апаратом Ziehm Vision RFD для рентгенографії та рентгеноскопії. Обладнання придбано за кошти державного та обласного бюджету у сумі 10,5 млн грн у рівних частинах. Також понад 2 млн грн з обласного бюджету профінансовано на придбання операційного столу. Проведено й реконструкцію приміщення, на що з місцевого бюджету виділено 635 тис. грн.

Лабораторію оснащено в терапевтичному відділенні, у складі якого 35 терапевтичних та 25 кардіологічних ліжок. Медичний персонал наразі проходить навчання для роботи на новітньому обладнанні.

За допомогою ангіографа фахівці проводять коронарографію (діагностику прохідності судин серця) з подальшим стентуванням (установкою стенту, що відновлює кровопостачання серцевого м’яза). Апарат дозволяє ефективно вирішувати питання діагностики та лікування багатьох серйозних захворювань, таких, як пухлина головного мозку, інфаркт, інсульт тощо. За рік у лікарні близько 140 хворих лікуються від гострого інфаркту міокарда, близько 150 – від нестабільної стенокардії.

Медична допомога у катетеризаційній лабораторії надаватиметься у межах Олександрійського госпітального округу хворим п’яти районів, міст Олександрія та Світловодськ.

Нагадаємо, що інформація інформація про створення сучасної лаболаторії озвучили в грудні 2018 року.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут