По вулиці Говорова ремонтують не найбільш пошкоджені ділянки дороги, – місцеві мешканці

1
378

В Олександрії жителі, що мешкають по вулиці Говорова звернулися до Олександрійської міської ради та до Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради щодо ремонту дорожнього покриття по вказаній вулиці Говорова.

Так, за словами місцевих жителів, ремонт дорожнього покриття по вулиці Говорова здійснюється лише на окремому відрізку дороги, але в цей же час, «ділянки, що найбільше потребують ремонту» залишаються без уваги підрядника та місцевої влади.

Зазначимо, що 10 жовтня УЖКГ Олександрійської міськради підписало договір з ТОВ «ПРОДБУДСЕРВІСАЛЬЯНС» на проведення поточного ремонту по вулиці Говорова. Вартість робіт становить 849 тисяч гривень.

«Договір з підрядником укладений на поточний ремонт дорожнього покриття всієї вулиці Говорова, без вказаних конкретних ділянок. Але фактично роботи відбулися лише на ділянках між перехрестям проспект Будівельників та вулиці Говорова до перехрестя Кіровоградського шосе і вулиці Говорова і на цьому роботи зупинились. З дій підрядника вбачається, що наміру ремонтувати іншу частину вулиці Говорова у нього немає», – розповідає місцевий мешканець Роман Малиновський.

Жителі адресували до Олександрійської міськради та управління житлово-комунального господарства архітектури та містобудування лист з вимогою провести ремонт саме на найбільш пошкоджених ділянках дороги по всій протяжності вулиці, особливо між перехрестями вул. Говорова та вул. Миру, вул. Говорова та просп. Будівельників. Свою підписи під зверненням залишили 44 особи, що мешкають по вулиці Говорова.

«Сподіваємось, що міська влада та управління ЖКГ відреагує на звернення та в найкоротші терміни, до кінця 2018 року, все ж таки відремонтує найбільш пошкоджені ділянки дороги. », – констатує Малиновський.

В соціальній мережі facebook місцеві жителі влаштували активне обговорення «ремонтних робіт», а деякі навіть припускають, що дорогу зробили до місця е знаходиться «бізнес» депутата міськради, щоправда, ім’я якого не вказали.

Додамо, що в 2011 році жителі вже зверталися, щодо проведення ремонту по вулиці Говорова.

Новини на Соборній і далі будуть спостерігати за ходом подій по вулиці Говорова та інформувати наших читачів.

Фото з соціальних мереж
Не відремонтовані ділянки дороги. Фото з соціальних мереж
Відремонтована ділянка дороги. Фото зі сторінки Сучасна Олександрія

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут