Виступає Андрій Білецький

Верховна Рада України проголосувала за проект рішення, яким передбачається призначити перший тур виборів Президента України на 31 березня 2019 року. Проте, й до цього моменти кандидати та політичні партії активно проводять роботу, як з електоратом так і з можливими союзниками опонентами.

Мета одна – здобути більшу підтримку. Для цього хтось активно проводить праймеріз, щоб визначити найкращих, інші йдуть шляхів перемовин. В деяких політичних силах навіть зріє розкол коли мова заходить про кандидатів в президенти.

Націоналісти пішли шляхом перемовин.

Руслан Кошулинський

Свобода консолідує рухи і партії та висуває на президенти… Кошулинського

ВО «Свобода» цього разу здивувала усіх хто слідкує за політичною тусовкою націоналістів. Адже партія не висунула Тягнибока «на президенти». Ні, звичайно ж це було обговорено, що Олег Ярославович цього разу буде лише спостерігати, а націоналістів «Свободи» представить екс-нардеп Руслан Кошулинський.

Другим кроком, щодо закріплення позицій, стала спільна заява партій ВО «Свобода», «Правий Сектор», КУН та організацій ОУН та «С14» щодо підтримки Кошулинського. Крім цього, підтримали свободівця і в «УДА» Дмитра Яроша.

Члени Національного корпусу

«Національний корпус» обрав свій шлях

Водночас одна з найбільш активних націоналістичних політичних сил не підтримала Кошулинського. Бо в них є свій кандидат – Андрій Білецький. Його підтримуватиме весь «конгломерат» створених навколо батальйону, а згодом і полку «Азов», організацій та рухів. Зокрема партія «Національний корпус», громадська організація «Національні дружини» та інші.

Тому більш вірогідно, що в бюлетені під час голосування ми побачимо і Руслана Кошулинського і Андрія Білецького, що значно розсіє електоральну базу націоналістів.

Хоча, хто ж знає, можливо з’явиться ще один кандидат-націоналіст, або ж і не один.

Нацкорпус в Олександрії

В Олександрії…

Розподіл націоналістичного руху на два табори не вплине на політику цих партій в Олександрії. «Свобода» та «Національний корпус» в місті ніяк поміж собою не співпрацюють, та й можна сказати не мають доволі «сильних організацій» щоб забезпечити значну підтримку своїм кандидатам під час парламентських виборів.

Щодо інших рухів, то «Правого сектору», ОУН, та інших в Олександрії помічено не було. Свого часу активність проявляли представники «Національних дружин», але фактично це ті ж самі люди, що і в Національному корпусі. Не помітно вже понад рік і «молодіжного крила Свободи» ВГО «Сокіл», які могли б активно підтримувати Кошулинського на місцевому рівні.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут