ЦВК зареєструвала 2-х кандидатів на позачергові вибори народних депутатів у 103 ОВО

1
1168
Умовне фото

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами в народні депутати у 103 одномандатному виборчому окрузі Олександр Федосова та Олександра Поворознюка. Інформують Новини на Соборній.

Про кандидатів:

Федосов Олександр – народився 12 сiчня 1977 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, працює директором ТОВ «ТЕХ МАШ-СЕРВІС».

Федосов є членом партії «Ліва опозиція», проте, зареєстрований на вибори Олександр Володимирович самовисуванцем. Голова громадської організації «Олександрійська молода сила».

Поворознюк Олександр – народився 6 березня 1971 року в селі Новомануйлівка Петрівського району Кіровоградської області, громадянин України, працює генеральним директором, ТОВ «Агрофірма П’ятихатська».

Безпартійний та йде на вибори шляхом самовисування. Є президентом футбольного клубу «Інгулець», який виступає в Першій лізі України з футболу.

З програмами кандидів усі охочі мають змогу ознайомитись на сайті Центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, що до 103 одномандатного виборчого округу входять міста Олександрія та Долинська, а також Петрівський, Олександрійський, Долинський та Устинівський райони.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут