Уродженець Олександрії заявив про намір балотуватися у президенти України

2
361

Екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко заявив про намір балотуватися в Президенти. Так, днями він дав прес-конференцію під час якої заявив про свою участь в у майбутній виборчій кампанії.

Нагадаємо, що Ігор Шевченко народився 10 січня 1971 року в місті Олександрія Кіровоградської області. У вересні того ж року сім’я переїхала в Київ і оселилася на Борщагівці.

Колишній міністр вже навіть визначив основні пункти передвиборчої програми. Так, він виступатиме за презумпцію винуватості в кримінальних провадженнях пов’язаних із корупційними злочинами та запровадженням податку на розкіш.

Щодо фінансування кампанії то Шевченко зазначив, що кампанію фінансуватиме власним коштом, але не відмовляється від допомоги з боку бізнесових кіл.

Проте екс-міністр зазначив, що може відмовитися від участі у виборах на користь іншого кандидата, який краще відповідає вимогам ніж він.

«Хочу наразі звернутися до Святослава Вакарчука, Володимира Зеленського, Мішеля Терещенка, Дмитра Гнапа, Юрія Дерев’янка та Олександра Шевченка. Я вам пропоную зібратися разом, відкинути свої амбіції, покласти на стіл свої біографії, хто що має у своїй компетенції, досвіді, і вибрати з нас не найрейтинговішого, а найгіднішого, найпрофесійнішого кандидата», – резюмував Ігор Шевченко.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут