Жителька Олександрії стала «Пані Кіровоградщини»

0
240

В суботу, 27 жовтня, у нічному клубі «Fusion», що знаходиться в Кропивницькому, відбувся конкурс «Пані  Кропивницького 2018», організатором якого виступила моделька агенція «Rimo».

Конкурсантки представили на розсуд журі та гостей заходу страви власного приготування, які в рамках благодійного аукціону могли придбати усі охочі. Крім цього, учасниці конкурсу під час виходів презентували свою особистість, розкрили  таланти та показали справжніх леді в дефіле у вечірніх сукнях.

Під час дійства глядачів розважали вокалісти, а також присутні побачили  покази нових колекцій модного одягу.

В результаті кулінарного конкурсу, а також після виходів учасниць, судді присвоїли титул «Пані Кіровоградщини» жительці Олександрії, керівнику хореографічного колективу сучасного танцю «Капріз» Наталії Труш, а титул «Пані Кропивницького»  – майстрові нігтьової естетики Шадурі Світлані.

Зазначимо, що зібрані грошові кошти з продажу страв конкурсанток підуть на розвиток центру для дітей та молоді з інвалідністю.

Додамо, що хореографічний колектив «Капріз», керівником якого є Наталія Труш, вже понад 16 років проводить безстрокову благодійну акцію під гаслом «Добро починається з мене!» в рамках якої вихованці колективу збирали продукти харчування, теплі речі, засоби особистої гігієни для бійців, що несли службу в зоні проведення АТО. Діти власноруч виготовляли подарунки та через волонтерів передавали на передову. Також вихованці колективу збирають речі для малозабезпечених верств населення та передають їх до Червоного хреста.

Фото зі сторінки Наталії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут