До дня позачергових парламентських виборів залишилось менш як місяць й усі хто мав бажання взяти участь у «депутатських перегонах» вже або особисто подали документи до Центральної виборчої комісії, або це зробили партії, які висунули охочих громадян кандидатами.

Олександрія є центром 103-го виборчого округу куди входять також місто Долинська, Олександрійський, Петрівський, Устинівський та Долинський райони. Орієнтовна кількість виборців становить 143 тисячі, кількість виборчих дільниць – 187.

Вже сформована та діє окружна виборча комісія в 103 одномандатному виборчому окрузі у складі 18 осіб. Голова комісії – Анатолій Куруп від партії «Європейська Солідарність», заступник – Сергій Піта від політичної сили «Україна Майбутнього», секретар – Людмила Сокач від партії «Ліберальна партія України».

Також вже зареєстровані перші охочі стати народними депутатами від 103 одномандатного виборчого округу – Олексaндр Поворознюк та Олександр Федосов, які йдуть на вибори шляхом самовисування. Про що повідомляли Новини на Соборній.

Про свою участь на виборах заявили: Олег Нечипоренко – голова Олександрійської міської організації партії «ВО Свобода», учасник АТО, який йде на вибори, як висуванець націоналістів. «Радикальна партія Олега Ляшка» теж матиме свого кандидата на окрузі, ним стане Сергій Ратенко – депутат Кіровоградської обласної ради, який вже балотувався на парламентських виборах у 2014 році по 103 округу.

Партію «Слуга народу» на «нашому» виборчому окрузі представлятиме не відомий широкому загалу олександрійців Олег Воронько. Також про свою участь у виборах нещодавно заявив член партії «УКРОП» Віталій Бездуган з міста Долинська, він встиг здати документи до ЦВК, на відміну від олександрійця Сергія Григор’єва, якого висунула в народні депутати партія «Народний Рух України». Проте, документи необхідні для реєстрації олександрійця кандадтом до виборчкому так і не потрапили.

Покищо не відомо, хто ж буде представляти партії «Європейська Солідарність», «Опозиційна платформа – За життя» та «Батьківщина».

Якщо з мажоритарниками все зрозуміло, то про кандидатів в депутати, які балотуються до Парламенту по списках партій інформації значно менше. Зі всіх зареєстрованих на даний час партійних списків лише в РПЛ присутні представники Олександрії. Так, в списку кандидатів від радикалів на 22 місці знаходиться олександрієць Сергій Гриценко, який очолює обласну організацію партії та є заступником міського голови Олександрії.

 

Це поки що все, що відомо про вибори на Олександрійщині, проте в подальшому чекайте цікавих новин. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут