Стати народним депутатом від 103 одномандатного виборчого округу висловили бажання та були зареєстровані Центральною виборчою комісією 13 осіб. Що про них відомо та звідки вони?

Бездуган Віталій Васильович, зареєстрований в Устинівському районі, який входить до 103 виборчого округу, та фактично проживає в місті Кривий Ріг. Є депутатом Долинської районної ради, обраний за списком політичної партії «Українське об’єднання патріотів – «УКРОП», але балотується шляхом самовисування. Працює директором ТОВ «Українське біоджерело».

Воронько Олег Євгенійович, безпартійний, зареєстрований в місті Світловодськ, проте на вибори висувається від рейтингової партії «Слуга народу». На сайті партії зазначено, що Воронько займається реалізацією проектів в ІТ-сфері, але в ЦВК він подав інформацію, що тимчасово не працює. Особа зі схожими ініціалами є співвласником фірм в Дніпрі, що займаються роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами та продуктами харчування.

Дамченко Роман Анатолійович, безпартійний самовисуванець з села Головківка.  Працює директором та є співвласником ТОВ «ТД Дамко», яке спеціалізується на розведення свійської птиці, овець і кіз, та виробництві м’яса.

Журавльов Віталій Володимирович, проживає в Олександрії, є членом партії ВО «Батьківщина» від якої і балотується. Працює заступником директора ТОВ» ВІДЖІ ГРУП Україна». До речі, участь у парламентських виборах Журавльов брав в 2012, 2014 роках, проте безуспішно. Найкращий результат продемонстрував в 2012 році зайнявши друге місце з 26.32% голосів.

Коваленко Сергій Петрович,  проживає в місті Олександрія, член партії «Європейська Солідарність», яка і висунула його в нардепи. Працює заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Кілька днів був призначений виконуючим обов’язки голови адміністрації проте невдовзі президент змінив свою думку.

Коваленко Сергій Петрович, проживає в місті Київ, керівник проектів в громадській організації «БФ» СЛУГА НАРОДУ».

Вірогідно, Коваленко, що з Київщини буде «відтягувати» голоси у свого більш рейтингового тезки з Олександрії. Тож, Сергій Коваленко, який заступник голови Кіровоградської ОДА,  звернувся до поліції через те, що Центральна виборча комісія зареєструвала у цьому ж окрузі його повного тезку.

Нечипоренко Олег Миколайович, проживає в Олександрії, на вибори висунений від ВО «Свобода». Є членом цієї ж партії. Тимчасово не працює. Учасник АТО. В 2015 році спробував поборотися за посаду міського голови Олександрії, але не був зареєстрований через відсутність необхідних документів. Також балотувався до міськради по списку партії, проте свободівці тоді не подолали прохідний бар’єр.

Поворознюк Олександр Григорович, проживає в смт Петрове, самовисуванець. Депутат Петрівської районної ради, генеральний директор ТОВ «Агрофірма П’ятихатська» та президент ФК «Інгулець», що виступає в Першій лізі України.

Ратенко Сергій Леонідович, проживає в Олександрії, член «Радикальної партії Олега Ляшка», на вибори теж йде від радикалів. Фізична особа-підприємець. Голова фракції «Радикальної партії Олега Ляшка» в Кіровоградській обласній раді.

Собко Максим Олегович, проживає в селі Марфівка Долинського району, член партії ВО «Батьківщина», хоча на вибори йде самовисуванцем. Працює директором СФО «Россолан».

Федосов Олександр Володимирович, проживає в ОлександріЇ, член партії «Ліва опозиція» та головою громадської організації «Олександрійська молода сила», балотується шляхом самовисування. Директор ТОВ «Тех маш сервіс».

Холін Роман Володимирович, проживає в смт Добровеличківка. Не є членом політичної партії,  але на вибори був висунутий «Опозиційним блоком». Працює начальником відділу державного реєстру виборців в Добровеличківській РДА.

Цапюк Степан Кирилович, проживає в Олександрії, член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» від якої йде на вибори. Незмінний Олександрійський міський голова  з 2010 року, екс-нардеп (2006-2007 роки).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
зазначте своє ім'я тут